۱۳۹۰ آبان ۵, پنجشنبه

کارشناسان آمریکایی :فرماندهان سپاه پاسداران را نابود کنید

article picture
دیروز در مجلس نمایندگان کنگره آمریکا کارشناسان نظامی پیشنهاد کردند که دولت آمریکا طی اقدامات مخفیانه ای فرماندهان سپاه پاسداران ایران را به قتل برساند.

ژنرال جک کوین، فرماندۀ پیشین نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران با ارایۀ این پیشنهاد به نمایندگان کنگره اضافه داشت : اصلاً چرا نباید فرماندهان سپاه پاسداران را به قتل رساند؟ آنان تا حالا صدها سرباز آمریکایی را در عراق به قتل رسانده اند و تنها نحوۀ برخورد با این افراد، گرفتن و فشردن گلوی آنان است.
به گزارش رادیو فرانسه،رائل مارک گرشت، کارشناس و عضو بنیاد دفاع از دموکراسی ها نیز در جلسۀ دیروز کنگرۀ آمریکا حضور داشت و در خصوص نحوۀ برخورد با سپاه پاسداران ایران خطاب به نمایندگان کنگره گفت : "فرماندهان سپاه پاسداران ایران شبیه ما فکر نمی کنند و تنها راه مرعوب کردن آنان کشتن آنان است." این کارشناس آمریکایی سپس پیشنهاد کرده است که برای مثال قاسم سلیمانی فرماندۀ سپاه قدس ایران در جریان یکی از سفرهای خارجی اش توسط نیروهای آمریکایی اسیر یا کشته شود.
یم نمایندۀ جمهوری کنگرۀ آمریکا نیز گفته است که جمهوری اسلامی ایران در حال استخدام کردن ونزوئلایی های عرب تبار است تا به عنوان جاسوس از آنان استفاده کند. این نمایندۀ جمهوری خواه در ادامه افزوده است که این افراد در حال آموزش دیدن در ایران هستند و در این آموزش ها حزب الله لبنان نیز شرکت دارد.
دولت آمریکا مدعی است که سپاه قدس جمهوری اسلامی در توطئۀ قتل سفیر عربستان در واشنگتن دست داشته و اگر این توطئه به اجرا گذاشته می شد صدها شهروند آمریکایی نیز به قتل می رسیدند.
آنچه از قرار مایۀ نگرانی دولت آمریکاست ارتباط سپاه پاسداران و حزب الله لبنان با کارتل های جنایتکار مئواد مخدر در مکزیک است که به وسیله شان سپاه پاسداران قصد داشته سفیر عربستان را در خاک آمریکا در یک سوءقصد انفجاری به قتل برساند.

پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر