۱۳۹۰ آبان ۴, چهارشنبه

تجمع كارگران نی‌بر در اعتراض به عدم دریافت حقوق معوقه خود

article picture
تعدادي از کارگران نی‌بر به دلیل عدم محاسبه سنوات بیمه‌ای از سال‌های گذشته تاکنون که به صورت فصلی مشغول به کار بوده‌اند دست از کار کشیدند و در مقابل درب ورودی کارخانه تجمع کردند.
دبیر اجرایی خانه کارگر استان خوزستان گفت: در پی عدم محاسبه سنوات بیمه‌ای جمعی از کارگران کارخانه نی بر کشت صنعت کارون شوشتر این کارگران مقابل درب ورودی کارخانه تجمع کردند.
آقایار حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: حدود ۲۰۰ نفر از کارگران نی‌بر به دلیل عدم محاسبه سنوات بیمه‌ای از سال‌های گذشته تاکنون که به صورت فصلی مشغول به کار بوده‌اند دست از کار کشیدند و در مقابل درب ورودی کارخانه تجمع کردند.
وی همچنین از اخراج تعدادي از کارگران متروي اهواز خبرداد و افزود: بیشتر این کارگران بومی‌استان هستند که خواستار دریافت حقوق معوقه خود می‌باشد.
دبیر اجرایی خانه کارگر در بخش ديگري از سخنانش از اعتراض تعداد ديگري از کارگران گامرون صنعت خوزستان که مجری طرح‌های انتقال آب رودخانه کرخه است خبر داد و گفت: آنان نیز خواستار دریافت حقوق معوقه پنج ماهه هستند.
همچنین در پی اجتماع چند روزه کارگران لوله سازی خوزستان مقابل استانداری استان و مقابل دفتر شرکت تا كنون هیچ یک از مسوولان برای پاسخ گویی اقدام نکرده‌اند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر