۱۳۹۰ اسفند ۱۷, چهارشنبه

انتصاب قائم مقام رییس جدید: دانشگاه آزاد در دست برادران "دانشجو"فرهاد دانشجو، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی و برادر وزیر علوم ایران، برادرش خسرو دانشجو را به عنوان نماینده و قائم مقام خود در واحدهای علوم و تحقیقات این دانشگاه منصوب کرده است.
به گزارش دانشجونیوز، در حالی فرهاد دانشجو، برادر دیگرش خسرو دانشجو را به عنوان نماینده و قائم مقام خود در واحدهای علوم و تحقیقات این دانشگاه منصوب کرده، که حکم ریاست وی در تاریخ هفتم اسفندماه توسط  برادر دیگرش، کامران دانشجو، صادر شده است.
پیش از وی، عبدالله جاسبی که از مدیران نزدیک به اکبر هاشمی رفسنجانی است، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده داشت.
فرهاد دانشجو همچنین چندی پیش از تغییر ٣ معاون آموزشی، پژوهشی و مالی اداری دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و اعلام کرد که جاسبی را به عنوان مشاور عالی خود منصوب می کند.
وی اعلام کرده بود دکتر حسین بلندی به عنوان معاون آموزشی، دکتر محمد خجسته به عنوان معاون مالی و اداری و دکتر علی افشار به عنوان معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب خواهند شد.
به نوشته خبرگزاری دولتی مهر، خسرو دانشجو - رئیس واحد تهران غرب دانشگاه آزاد اسلامی- روز گذشته به نمایندگی از رئیس این دانشگاه یعنی فرهاد دانشجو در مراسم تودیع و معارفه معاونان جدید مالی- اداری و عمران و توسعه شرکت و حکم معاونان جدید را ابلاغ کرد.
گفتنی است خسرو دانشجو هم اکنون عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس واحد تهران غرب دانشگاه آزاد اسلامی است به عنوان نماینده فرهاد دانشجو در واحدهای علوم و تحقیقات این دانشگاه نیز آغاز به کار کرده است.
از آنجا که رئیس دانشگاه آزاد، ریاست واحدهای علوم و تحقیقات را هم برعهده دارد و با توجه به اینکه در غیاب رئیس جدید، شخصی دیگر باید برای اداره امور این واحدها حضور داشته باشد هم اکنون خسرو دانشجو به نیابت از برادرش این سمت را عهده دار شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر