۱۳۹۰ اسفند ۱۹, جمعه

آخوند جنتی:فضای مجازی نهادهای ما را تهدید می‌کند

article pictureآخوند جنتی: خوشبختانه کسانی که به زحمت تأئید کرده بودیم را مردم رد کردند
سیرک نماز جمعه ، آخوند جنتی : باید دست این مردم را بوسید هر رأی مردم یک سیلی محکم بود که به صورت دشمن نواخته شد. باید از این مشارکت بالا تشکر و قدردانی کنیم چرا که چشم دشمن را کور کرد و آنها ناامید شدند و نقشه فتنه‌گران که به دنبال مشارکت کم مردم بودند نقش بر آب شد و جواب دندان شکن از سوی مردم به آنها داده شد.
وی گفت: برخی افراد را ما به زحمت تأئید کرده بودیم ولی آنها به دست مردم رد شدند که به خاطر این حسن انتخاب باید از مردم تقدیر کرد/مردم کسانی را از رده خارج کردند که نباید به آنها رأی می‌دادند. ما کسانی را به زحمت تأیید کرده بودیم، مردم آنها را تأیید نکردند، بنابراین از این حسن انتخاب مردم قابل تقدیر است.


وی همچنین با اشاره به دستور خامنه ای مبنی بر تشکیل شورای عالی فضای مجازی، گفت: درایت رهبر انقلاب در این موضوع ستودنی است، وضعیت ارتباطات و اینترنت در دنیا موجب نا‌امنی و دزدی اطلاعات شده است، لذا کم توجهی مسئولان به این مسئله یک خطر جدی از سوی دشمن است که نهادهای ما را تهدید می‌کند.
آخوند جنتی گفت: رهبر انقلاب فرموده بودند که اگر می‌توانستم خودم مسئولیت این شورا را به عهده می‌گرفتم که این اهمیت این شورا را می‌رساند. برخی به این مسائل کم‌توجهی می‌کنند. باید از رهبر انقلاب تشکر فوق العاده کرد، خداوند عمر رهبر عزیزمان را طولانی و دشمانش را ذلیل و خوار کند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر