۱۳۹۰ اسفند ۱۵, دوشنبه

انتشار سندی مهم از دخالت اداره‌ی اطلاعات در انتصاب نمایندگان مجلساداره‌ی اطلاعات سپاه پاسداران حکومت اسلامی ایران در تاریخ دوم بهمن ماه طی نامه‌ای " محرمانه خیلی فوری " به استانداری آذربایجانغربی، شخص مورد نظر خود را جهت نمایندگی دو شهر این استان معرفی می‌نماید.
با استناد به نسخه‌ای کُپی از این نامه که به آژانس خبررسانی کُردپا رسیده است، اداره‌ی اطلاعات سپاه شخصی به نام "عبدالکریم حسین زاده" را جهت نمایندگی حوزه انتخابیه نقده، اشنویه و حومه پیشنهاد کرده است.
در این نامه " محرمانه خیلی فوری" از حزب دمکرات که یکی از احزاب کُرد اپوزیسیون حکومت اسلامی ایران می‌باشد با نام" حزب منحله دمکرات " نام برده شده است.
اداره‌ی اطلاعات سپاه پاسداران در این نامه صراحتا به سرد بودن انتخابات به دلیل تبلیغات احزاب مخالف در دوره‌ی هشتم مجلس ایران اشاره کرده و متذکر شده که به دلیل جلوگیری و خنثی نمودن تبلیغات وسیع "گروهک‌های ضد انقلاب" به ویژه "حزب منحله دمکرات" شخص مورد نظر به نمایندگی مردمان این مناطق منصوب شود.

2565.jpg


تصویر اصل نامه
اداره‌ی اطلاعات سپاه با اذعان به تأثیر گذاری تبلیغات احزاب مخالف از عدم شرکت مردم در انتخابات مطمئن شده و راه خنثی نمودن آن را انتصاب یک نماینده مورد اعتماد سپاه عنوان کرده است.
در انتهای این نامه اسامی چند نفر از سوی اداره‌ی اطلاعات، به اصطلاح "جهت نیل به این هدف" معرفی شده‌اند که قبل از ارسال به آژانس کُردپا پاک شده‌اند.
تصویر اصل این نامه در متن خبر و توسط آژانس خبررسانی کُردپا منتشر شد 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر