۱۳۹۰ اسفند ۲۱, یکشنبه

ادعای شرم آور رژیم بدنام:سفارت برخی کشور‌های اروپایی در ترور‌ها دست دارندادعای رژیم تروریست پرور :سفارت برخی کشور‌های اروپایی در ترور‌ها دست دارند.
سایت رسمی «سازمان بسیج مستضعفین» ادعا کرد برخی کشور‌های اروپایی از سفارت‌خانه‌ خود در تهران برای اقدامات «تروریستی» استفاده می‌کنند.
به گزارش دیگربان، این سایت روز شنبه (۲۰ اسفند) ادعای فوق را به نقل از سعد‌الله زارعی از تحلیل‌گران سیاسی سپاه پاسداران مطرح کرده است.
آقای زارعی گفته است: «کارکرد اصلی این سفارتخانه‌های کشور‌های اروپایی در تهران، پشتیبانی جدی از مخالفان نظام و اقدامات تروریستی است.»
وی افزوده با «حمایت‌های» این سفارت‌خانه‌هاست که طی چند ماه گذشته برخی دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی در تهران ترور شده‌اند.
این تحلیل‌گر سپاه در ادامه از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است به سفرای آن کشور‌هایی که در حمایت از بریتانیا٬ از ایران خارج شده‌اند اجازه بازگشت ندهد.
آذر ماه امسال در پی حمله گروهی از نیرو‌های بسیج دانشجویی به سفارت بریتانیا در تهران روابط دیپلماتیک دو کشور قطع شد و برخی سفر‌های کشور‌های اروپایی نیز تهران را ترک کردند.
مقام‌های جمهوری اسلامی بیش از دو سال است که بریتانیا و برخی کشور‌های اروپایی را به دست داشتن در اعتراض‌های مردمی به نتایج انتخابات سال ۸۸ و حوادث پس از آن متهم می‌کنند.
 آن‌ها پیش‌تر ادعاهایی مبنی بر دست داشتن کشور‌های اروپایی در ترور دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی نیز مطرح کرده بودند.

پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر