۱۳۹۰ شهریور ۱۰, پنجشنبه

آخوند علم الهدی:حتی لباس زن‌های محجبه ما به وسيله دشمن طراحی می شود

article picture


آخوند علم الهدی: حتي لباس زن‌هاي محجبه ما به وسيله دشمن طراحي مي‌شود. /توجيه‌گر گناه عده‌اي از جواناني نشويم که با انواع مفاسد جامعه را آلوده مي‌کنند.

آخوند علم الهدی در نمایش نماز عید فطر مشهد گفت: امروز در جامعه ما مساله عفاف و حجاب که سيره پيغمبر است يک مساله اساسي است. اين درست نيست که در تهاجم فرهنگي دشمنان خارجي ما با توطئه‌هاي شيطاني‌شان مانکن‌ها را وارد کوچه و بازار و زندگي ما کنند و مسلمان متدين و متعصب وابسته به پيغمبر، سرمايه و مغازه‌اش در استخدام توليد اين کالاي شيطاني دشمن قرار بگيرد.


به گزارش ایسنا، وی گفت : اين براي جامعه ما ننگ است که صنف پوشاک با اين عظمت در شهرهاي ما وجود دارد و مردم براي تهيه پوشش اسلامي و ديني به مغازه‌ها مراجعه کنند و کالاي توطئه و طراحي شده در دسترس باشد؛ فکر مي‌کنيد اين‌ها در مقابل پيغمبر مسوول نيستند؟ اتحاديه پوشاک واقعا غيرت ديني ندارد؟ کسبه‌اي که مانتو فروش هستند در اين شهر و بقيه شهرها تعصب پيغمبر دوستي ندارند؟


آخوندعلم الهدی ادامه داد : اين‌ها بايد مانتويي را براي پوشش ظاهر زن و دختر باحجاب ارائه بدهند که مانکن و الگويش را دشمن خارجي براي آن‌ها درست کرده است؟ آيا صنف پوشاک با اين عظمت و اين افراد هنرمند نمي‌توانند لباسي متناسب با عفت و حجاب طراحي کنند؟ و اين آقاي خوش غيرت مسلمان صنف پوشاک بايد سرمايه‌اش را در استخدام طراح و مانکن‌هاي خارجي در بياورد؟

وی گفت: بنده از برادران و خواهران مسوول آموزش و پرورش خواهش مي‌کنم در اين موقعيتي که سرمايه‌داران ما در عرصه کسب و کار غيرت ديني‌شان به آن‌ها اجازه نمي‌دهد که براي حفظ عفت و حجاب زن‌ها و دختران مسلمان اقدام کنند، شما عزيزان مسوول مخصوصا مديران دبيرستان براي سال جديد تحصيلي اين مطلب را قيد کنيد كه دخترها با اين مانتوهاي تنگ و کوتاه و چسبان در دبيرستان‌هاي دخترانه وارد نشوند.

علم‌الهدي افزود: حال که چشم کاسب ما را در اين مملکت اسلامي فقط پول پر مي‌کند، شما عزيزان در آموزش و پرورش به فکر بيفتيد.

وي گفت: سال‌هاي سال در دوران‌هاي گذشته در اين شهر لباس فروشي وجود نداشت و مردم خودشان پارچه مي‌گرفتند و هر طوري که مي‌خواستند براي خودشان لباس مي‌دوختند.


آخوند علم الهدی گفت : اجتماع، تربيت، خانواده و بحران اقتصادي زمينه گناه را بين 20 درصد فراهم مي‌کند اما 80 درصد گناه مربوط به خود گناهکار است و گناهکار با اراده خود گناه مي‌کند و ما نبايد توجيه‌گر گناه عده‌اي از جوان‌هاي سرکشي بشويم که با انواع مفاسد جامعه را آلوده مي‌کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر