۱۳۹۱ فروردین ۵, شنبه

تروریسم پاسخ جمهوری اسلامی به فشارهای جهانی

article picture
5 فروردین- کیهان آنلاین-تصادفی نیست که همزمان با تنگ شدن حلقه تحریم های اقتصادی به دور رژیم جمهوری اسلامی به ویژه به دنبال تحریم بانکی و نفتی، بازوهای ترور رژیم در کشورهای مختلف به حرکت در آمده است. از گرجستان و هند تا تایلند و مالزی، اقدامات تروریستی رژیم اگرچه ناکام ماند و برخی از عوامل آن دستگیر شدند، ولی یک بار دیگر ثابت شد که تنها راه مقابله حکومت دینی ایران با تحریم های اقتصادی نه تلاش برای مذاکره و تفاهم و یا تکیه بر امکانات ملی برای هماهنگی با جامعه جهانی، بلکه به کار انداختن چرخه تهدید و ترور است که آن هم با توجه به کاهش امکانات اقتصادی، بیش از پیش فرسوده شده و از کار می افتد.
به گزارش رادیو فردا، اینترپل، پلیس بین المللی برای چهار ایرانی که مظنون به دست داشتن در انفجار خودروی حامل دیپلمات اسراییلی در هند هستند، اخطار قرمز صادر کرده است و آنها در هر جا که شناسایی شوند بلافاصله دستگیر خواهند شد. این چهار نفر عبارتند از هوشنگ افشار ایرانی 39 ساله، سیدعلی مهدیان صدر 50 ساله، محمدرضا ابوالقاسمی 47 ساله و مسعود صداقت زاده 31 ساله که به اتهام «تروریسم و حمل و استفاده از اسلحه و مواد منفجره» تحت پیگرد هستند. از میان این افراد، مسعود صداقت زاده در رابطه با انفجارهای تایلند دستگیر شده و در اختیار پلیس مالزی قرار دارد.
این نوع عملیات تروریستی رژیم به غیر از مداخله آشکار در سوریه و گسیل مأموران سرکوب خود به آن کشور است که تا کنون شماری از آنها توسط مخالفان رژیم بشار اسد دستگیر شده اند. این در حالیست که جمهوری اسلامی با وجود اسناد و مدارک به دست آمده و اعترافات دستگیرشدگان، همه این اتهامات را رد کرده و خود را قربانی تروریسم قلمداد می کند.

پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر