۱۳۹۰ اسفند ۲۹, دوشنبه

article picture

پاسدار جنایتکار نقدی ادعا کرد:مردم ثابت کردند با ولایت هستند/دانشمندان ایرانی با کمک امدادهای غیبی موشک می سازند/ملت ایران، خود یک معجزه است/به زودی شاهد مسلمان شدن نخبگان شرق و غرب عالم خواهیم بود.
پاسدار بسیجی نقدی گفت: در انتخابات اخیر، بار دیگر مردم ثابت کردند که با ولایت هستند و به زودی آثار بزرگ و شگرف این حضور حماسه ساز را در جهان خواهیم دید.
سایت حکومتی فارس:رییس سازمان بسیج مستضعفین همچنین تردید برنامه رسانه ملی در روی آوردن شان (علی) استون به اسلام را تعجب برانگیز دانسته و گفت: به جای تردید در اسلام آوردن استون، بدانید که به زودی شاهد مسلمان شدن نخبگان شرق و غرب عالم خواهیم بود.


وی گفت : یقینا ما هیچگاه آغازگر حمله نبوده و نخواهیم بود اما آمریکائیان بدانند انتقام قرآن سوزی در افغانستان، کشتار مسلمین در پاکستان و جنایات سبعانه آنها در فلسطین قهرمان را به سختی خواهیم گرفت و به آنها می گوییم به ما حمله کنید تا قدرت بسیجیان امام را نظاره گر باشید که چگونه شما را برای همیشه از تاریخ محو خواهند کرد.
نقدی به امدادهای الهی در جنگ سخت پرداخته و گفت: امدادهای غیبی فقط مختص به جنگ سخت نبوده و در جنگ نرم نیز شاهد الطاف مکرر الهی هستیم که در مباحث مختلف اجتماعی، سیاسی، علمی و ... شامل ملت ایران می گردد. به عنوان مثال در بحث علمی کشورهایی نظیر روسیه برای ساخت نمونه عملیاتی یک موشک، گاهی تا 85 بار به آزمایش می پردازند اما دانشمندان ایرانی با دو سه بار آزمایش به نمونه عملیاتی دست می یابند و این محقق نمی گردد مگر با مدد خداوند متعال.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر