۱۳۹۰ اسفند ۵, جمعه

شکنجه های روانی اطلاعات سپاه؛ شکنجه شبیه ساز وحشت


منابع سپاه آنلاین از آغاز به کار شکنجه گاههای جدیدی که دو سال قبل شروع به طراحی آنها شد خبر دادند. به گزارش خبرنامه ملّی ایرانیان ازسپاه آنلاین از این پروژه وحشتناک امروز پرده بر میدارد تا فعالین حقوق بشر از این واقعیت تلخ آگاه شوند .
جزئیات  کاملی از این طرح در اختیار سپاه آنلاین است.
نظام جمهوری اسلامی در راستای سرکوب مردم از هیچ عملی روی گردان نبوده ونیست . از زمان انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ نظام اسلامی از سر سختی جوانان در مبارزه علیه دیکتاتوری حاکم به وحشت افتاد و از هجوم مردم بی باک به سمت پایگاه های قدرت نظام سخت هراسان شد . کارشناسان در امر شکنجه در دایره عملکرد حکومت از مقاومت مردمی خصوصا جوانان ایران در مقابل شکنجه های بدنی وحتی پست ترین اعمال نسبت به آنان وحشت زده شدند . حال بازگو خواهیم کرد که در مقابل چه عملی را برای شکسته شدن آنان را کلید زده اند ….
از این پس خانه های شبیه ساز وارد سیستم شکنجه نظام ایران شده است . ساده ترین شکل توضیح در مورد این مکان ها که عموما در ساختمان های مخفی در حوزه درون شهری است به این گونه تعریف می شود:
ساختمانهای عظیم عموما با سه طبقه زیر زمین که در آن زیر زمین ها مکانهایی از قبیل کارخانه های قدیمی ،منازل مسکونی ،زندان های متشکل از بند های مختلف عمومی ، اطاق های با رنگ های سپید و قرمز بدون پنجره ، انفرادی، پارکینگ ، بیمارستان وبسیارموارد دیگر ……وجود دارد.


حال به طرز عملکرد نگاهی می اندازیم :
فردی که در خیابان دستگیر می شود ، با وسیله نقلیه ای که تمام پنجره های آن پوشیده شده است به این مکان هدایت می شود .در گام اول بسته به جرم او محل نگهداری او در این مکان مشخص می شود و این بستگی به دلیل دستگیری او دارد .در گام دوم به عنوان مثال به قسمت کارخانه متروک و قدیمی با چشم بسته هدایت می شود و احساس می کند که به راستی در یک کارخانه قدیمی در خارج از شهر می باشد درحالی که او در مرکز شهر است. و مامورا ن عموما انها را تهدید به مرگ بی صدا و دور از اذهان می نمایند . و او را در وحشت فرو می برند و در نهایت ضرب وشتم و حبس در آن مکان تا بعد از پایان روند برخورد با فرد و بقیه موارد …..
اشخاصی که در بند های زندان قرار میگیرند در ابتدا احساس راحتی و امنیت دارند ولی بعد از گذشت چند روز وقتی از آنها خبری گرفته نشد وحتی ملاقات نداشته اند، یا اینکه به دادگاه برده نمی شوند وحتی اسم زندان را نمیدانند وحشت بر انها حکم میراند.
اشخاصی که در منازل مسکونی زندانی هستند و مدام مورد ضرب وشتم و….. قرار میگیرند هم بعد اززمانی متوجه غیر معمول بودن این وضعیت می شوند .
  • اشخاصی که دراطاق سفید یا قرمز قرار می گیرند بعد ازمدت کمی به فراموشی دچار می شوند .حتی نام ها را از یاد می برند به این دلیل که تمام محیط و حتی خوراک آنها به یک رنگ است .وبسیاری موارد دیگر…
مقصود آنها از ایجاد این نوع شکنجه حمله مستقیم به اعصاب و روان و شکستن روحیه فرد است .
در این مکانهای غیر معمول از شکنجه گران آموزش دیده سنگدلی بهره گیری شده است وتنها مکان های شبیه سازی شده بالا قسمت کوچکی از عمده مسایل این ساختمان هاست.در این دایره عملیات فضاهای بسیاری تعبیه شده است که بواسطه قابل تحمل نبودن آنها از بازگو کردن آنها معذوریم .جمهوری اسلامی در راستای بقای خود خونهای بسیاری را ریخته است . از فعالین سیاسی و حقوق بشر خواستار نگاه جدیدی در راستای آزادی مردم ایران از بند این نظام جنایتکار هستیم وسپاه انلاین حاضر به همکاری در این راستا می باشد .
سپاه آنلاین در خاتمه بیان می دارد: جمهوری اسلامی بداند اگر بخواهد جوانان ایرانی را سرکوب کند با افشای اسنادی در رابطه با استان یزد از طرف سپاه آنلاین روبرو خواهد شد .
توضیح :
لازم میدانیم به آن دسته از هموطنان که اخبار ما را ایجاد رعب و وحشت می دانند متذکر می شویم که کار ما افشاگری عملکرد های پنهان نظام است . سعی بر این داریم که حقیقت را روشن کنیم .

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر