۱۳۹۰ اسفند ۵, جمعه

استفاده از سند تقلبی در کارت پایان خدمت رئیس هلال احمر فقیه+سند

article picture


بلا تکلیفی عدم شفاف سازی در ماجرای مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یکی از افراد نزدیک به احمدی نژاد با گذشت بیش از 5 سال از ماجرا همچنان ادامه دارد .

سایت حکومتی صراط نوشت: بلا تکلیفی عدم شفاف سازی در ماجرای مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یکی از افراد نزدیک به رئیس جمهور با گذشت بیش از 5 سال از ماجرا همچنان ادامه دارد .
به گزارش سرویس سیاسی صراط، ابوالحسن فقیه که با ریاست سازمان بهزیستی کشور در دولت نهم آغاز کرد و اینک با حکم رئیس جمهور رئیس جمعیت هلال احمر ایران است ، هنوز کارت پایان خدمت نداشته و جهت انجام خدمت وظیفه عمومی باید خود را به سازمان نظام وظیفه معرفی کند .
نامه نگاری های صورت گرفته و اسناد ارائه شده به مراجع ذیصلاح جهت تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی فقیه جایی جالب تر می شود که دادستان نظامی خراسان رضوی نیز در سال گذشته با ارسال نامه ای به اداره کل بازرسی ، نظارت و ارزیابی عملکرد ریاست جمهوری به اطلاع رسانده است که پرونده اتهامی رئیس جمعیت هلال احمر کشور دایر بر تقلب و دسیسه در امر نظام وظیفه و استفاده از سند مجعول در دادسرای نظامی خراسان رضوی مورد رسیدگی قرار گرفته و بزهکاری وی محرز شده است .
پارس دیلی نیوز
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر