۱۳۹۰ فروردین ۳۰, سه‌شنبه

بازداشت فعال دانشجویی دانشگاه نوشیروانی بابل


کاوه دانشور دبیر سابق شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل روز گذشته( دوشنبه 30 فروردین) پس از خروج از دانشگاه بازداشت و پس از ۲۴ ساعت بازجویی، صبح امروز آزاد شد.
کاوه دانشور، فعال دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دبیر سابق شورای صنفی که برای دریافت مدارک آموزشی خود به دانشگاه روجوع کرده بود، پس از به پایان رسیدن ساعت اداری دانشگاه دستگیر شد و مورد بازجویی قرار گرفت.
کاوه دانشور، دانشجوی سابق رشته کارشناسی عمران که ابتدا مرداد ماه سال ۸۸ با یک ترم محرومیت از تحصیل مواجه شده بود که با پایان رسیدن دوره محرومیت خویش مجددا آبان ماه ۸۹ به کمیته انضباطی این دانشگاه احضار و با حکم قطعی اخراج خود از دانشگاه روبرو شد .
وی که حکم قطعی اخراج خود را 13 آبان ماه از سوی وزارت علوم و فرهنگ و تحقیقات دریافت نموده بود برای دریافت پرونده و مدارک آموزشی خود بارها به دانشگاه بارها رجوع کرده بود که موفق به دریافت مدارک خود نشد.
بر اساس این گزارش، رئیس حراست دانشگاه (آقای قربانی) و رئیس دانشگاه (دکتر جانعلیزاده) وی را تهدید به دستگیری در صورت ادامه پیگیری های کرده بودند. این تهدید ها منجر به احضار تلفنی این شخص از سوی اطلاعات بابل و همچنین دستگیری این دانشجو توسط مأموران اطلاعات بابل شد.
طبق اخبار رسیده ، کاوه دانشور از ساعت 11 صبح امروز سه شنبه آزاد گردید.
دانشجو نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر