۱۳۹۰ فروردین ۲۸, یکشنبه

انفجار 2 بمب در سنندج

article picture2 بمب صوتی حوالی ساعت 21:40 دقیقه امشب در میدان آزادی شهر سنندج منفجر شد که باعث شکستن شیشه ساختمان‌های اطراف این میدان شد.

منبع حکومتی: حوالی ساعت 21:40 دقیقه شنبه شب دو بمب صوتی در میدان آزادی شهر سنندج منفجر شد که بنا به گفته مسئولان فرماندهی انتظامی کردستان کسی در این حادثه آسیب ندیده است.

سایت حکومتی آفتاب :این 2 بمب صوتی با فاصله‌ای کمتر از یک دقیقه از همدیگر منفجر شدند که به دلیل صدای مهیبی که ایجاد شد شیشه ساختمان‌های اطراف میدان آزادی و ابتدای خیابان حسن‌آباد تا حدودی آسیب دیده و شکسته شدند.

یکی از بمب‌های کارگذاشته شده در داخل محوطه میدان آزادی سنندج منفجر شد که بعد از گذشت ثانیه‌هایی، دومین بمب نیز که در دستگاه خودپرداز بانک کشاورزی شعبه حسن آباد کار گذاشته شده بود، منفجر شد که صدای انفجار به حدی بود که در صدها متر دورتر از حادثه شنیده شد.

فرمانده انتظامی کردستان که در محل حادثه با خبرنگاران حاضر صحبت می‌کرد، گفت: در این انفجار کسی آسیب ندیده است ولی به شیشه ساختمان‌های اطراف خسارت‌های وارد شده و شیشه بخشی از آنها شکسته شده است.ابراهیم قائد رحمتی از تلاش نیروهای پلیس در راستای شناسایی عوامل این انفجار خبر داد.منابع غیررسمی و حاضر در محل از آسیب دیدگی 2 فرد عابر پیاده به دلیل ریزش شیشه از ساختمان‌های اطراف این 2 انفجار خبر دادند که هیچ مقام رسمی این خبر را تائید نکرده است.

تاکنون کسی مسئولیت این انفجارها در سنندج را برعهده نگرفته است.
هرانا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر