۱۳۹۰ فروردین ۲۸, یکشنبه

چهار زندانی در استان فارس اعدام شدندسه شهروند شیرازی به نام های رضا- ر ۲۸ ساله، “رکن‌الدین- ک ۲۶ ساله و ابوالفضل- ف ۲۵ ساله،  بامداد امروز شنبه،  در ملاء عام در شهر شیراز اعدام شدند. این سه زندانی  آبان ماه سال گذشته به اتهام محاربه و فساد فی الارض از سوی شعبه اول دادگاه انقلاب شیراز به اعدام محکوم شده بودند.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز صبح شنبه در جریان مراسم اعدام این سه شرور به خبرنگاران گفت: «این سه شرور جرائم متعددی از جمله سرقت مسلحانه، آدم ربایی را انجام داده بودند و عاملین شهات سرهنگ قربانی یکی از ماموران نیروی انتظامی شیراز و همچنین گروهبان یکم مجید قاسمی مامور نیروی انتظامی در اصفهان بودند.»
حجت الاسلام جابر بانشی افزود: این سه نفراز سوی شعبه اول دادگاه انقلاب شیراز محاربه و مفسد فی الارض شناخته شده بودند که حکم آنها در شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور تائید و حکم آنها صبح امروز شنبه در ملا عام در محلی که سرهنگ قربانی به شهادت رسیده بود به مرحله اجرا درآمد.
اسامی این سه نفر اعلام نشده است.
حکم اعدام قاتل سریالی کنارتخته اجرا شد
به گزارش مهر، حکم اعدام قاتل سریالی کنارتخته فارس نیز در منطقه کنارتخته اجرا شد. این قاتل هشت نفر را به قتل رسانده بود و حکم اعدام این قاتل نیز امروز شنبه اجرا شد.
هرانا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر