۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۸, یکشنبه

جنايتی ديگر از حامیان ولایت قاتل در رژیم جنایتکار اسلامی

article picture

جنايتی ديگر از حامیان ولایت درنظام جمهوری اسلامی که يزيدوارجوانان اين مرز و بوم را با بيرحمی و قصاوت قلب به شهادت رسانده اند . وطيفه تک تک ما اطلاع رسانی بدون درنگ و بازگو کردن اين جنايات در بیرون از محیط وب است. لطفا برای کمک به ديگر دوستان سبز زندانی امان که در اسارت نظام اسلامی جانشان در خطر است، در آستانه کودتای نظامی با تهيه تصاوير و ويديوهای فراوان از جنايات اين حکومت ضد اسلامی و انسانی اقدام کنيد .


سايت جرس به نقل از يکی از دوستان شهيد سينا آرامی شهيد تاسوعای ۸۸ که در حسينيه جماران در پی يورش وحشيانه نيروهای لباس شخصی حامی خامنه ای به عزاداران، دستگير، مورد ضرب و شتم و سرانجام همان شب به بدترين حالت ممکن به شهادت رسيد را منتشر کرده است که بايد به اين اسلام و مجريان و طرفداران غافل علی خامنه ای لعنت ابدی فرستاد.

نامه يکی از دوستان بسيار نزديک شهيد گمنام سبز : سينا آرامی :

من يکی از دوستان بسيار بسيار نزديک سينا آرامی هستم. من و سينا برای سخنرانی خاتمی به حسينيه جماران رفته بوديم که با نيمه کاره ماندن سخنرانی و حمله وحشيانه بسيجی ها به حسينيه و شکستن شيشه ها و ضرب و شتم مردم توسط بسيجی ها سينا در صدد فيلم برداری از صحنه بر آمد که مورد توجه بسيجی ها قرار گرفت که پس از کتک زدن سينا با باتوم او را به يک ون انتقال دادند. فردای آن روز يعنی روز عاشورا خبر فوت سينا به خانواده اش داده ميشود و به آنها گفته ميشود چنانچه اين ماجرا رسانه ای شود فرزند ديگر آنها را خواهند کشت که همين باعث ترس و سکوت خانواده شان ميشود و از دادگاهی کردن پرونده فرزندشان خودداری ميکنند.

از طرفی عمق اين فاجعه به حدی بود که مردم لنگرود گيلان تحت تاثير قرار گرفته و خواستار قصاص قاتل سينا شدند که بسيجی ها از ترس افزايش اعتراضات محل سکونت خانواده وی را به اجبار از لنگرود به کرج انتقال دادند. اين رژيم هر کاری را برای خفه نگهداشتن مردم انجام داده است چه برسد به خانواده اين شهيد ... احتمال اذيت و آزار خانواده و دوستان وی توسط رژيم هست و اميدوارم مرا درک کنيد. و اگر من به افشا اين شهيد گمنام پرداختم به خاطر دوستی نزديکيست که با هم داشتيم و سکوتم باعث عذاب وجدانم ميشد. زمانی که من برای تدفين سينا به وادی لنگرود رفتم آثار ضربه باتوم به سر ديده ميشد و همچنين شلاق با کابل نيز مشهود بود و کنده شدن ناخن های دست و پا نيز معلوم بود و سوراخ هاهی مانند سوراخ مته در استخوان های سينا مشخص بود و از همه وحشتناک تر خالی شدن شکم وی که به دليل شليک گلوله از پهلوی راست و خروج آن از پهلوی چپ بود.

خواهشا با اعلام و رسانه ای شدن اين شهيد ماهيت رژيم تشنه به خون جوانان بيدار ما را آشکار کنيد تا همه بفهمند که رهبری که ادعای حکومت علی را دارد حتی دادگاهی برای گرفتن حق اين شهيد برگذار نميشود .
خبرنگاران سبز
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر