۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۳, جمعه

آخوند مکار: بی‌حجاب‌های ادارات را بیرون کنید،نیروی انتظامی برخورد فیزیکی کند

article picture


منبع حکومتی : آخوند مكار شیرازی با بیان این كه دشمنان تمام تلاش خود را برای گسترش مفاسد اخلاقی در میان جوانان به كار می بندند، اظهار كرد: بدانید مواد مخدر در كشور ما سیاسی است و این كه بگوییم افراد مافیا به دنبال سوداگری هستند تنها این مسأله نیست، آن‌ها می‌خواهند از طریق مواد مخدر جوانان ما را بگیرند و اعتقادات آن‌ها را به مسائل دینی كم‌رنگ كنند.
آخوند مکار شیرازی گفت:وقتی سخن از مبارزه با مفاسد اخلاقی می‌شود، برخی تصور می‌كنند این مسأله تنها یک جنبه معنوی دارد و نباید در آن مسأله مادی و یا دیگر مسائل را دخیل دانست، در حالی كه این برداشت بسیار نادرست است.
وی گفت:امروز خوشبختانه تصمصیم نیروی انتظامی بر برخورد جدی با مفاسد اخلاقی است كه این رویكرد قابل تقدیر است؛ زیرا اگر مفاسد اخلاقی در جامعه افزایش یابد برای آینده كشور خطرناک خواهد بود.
این آخوند مکار ادامه داد: متاسفانه آمار بدحجابی، بی‌حجابی و معتادین در جامعه افزایش یافته است؛ بنابراین نیروی انتظامی باید در مرحله نخست از طریق برنامه‌های فرهنگی همچون ارشاد، تذكر و نصحیت این موضوع را پیگیری كند.
وی گفت: اما كسانی كه لجوج و قانون‌شكن هستند باید نیروی انتظامی با آن‌ها برخورد جدی داشته باشد تا در جامعه مشكل‌ساز نشوند.
آخوند مکار شیرازی گفت:امروز همه وظیفه دارند به فریضه امر به معروف و نهی از منكر عمل كنند و تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست كه با مفاسد اخلاقی مبارزه كند؛ البته برای برخورد فیزیكی باید نیروی انتظامی وارد عمل شود.
وی ادامه داد: نخستین گام برای مبارزه با مفاسد اخلاقی باید از سوی دولت آغاز شود و افراد بدحجاب و بی‌حجاب در ادارات تصفیه حساب شوند و این كار مشكلی برای دولت نیست.

برگرفته از سایت حکومتی آفتاب

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر