۱۳۹۰ بهمن ۲۴, دوشنبه

سکوت خامنه‌ای در قبال مرگ پنج فرمانده سپاه


بخش‌هایی از آخرین دست نوشته احمد سوداگر پیش از مرگ
سایت دیگربان: علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی تاکنون پیام تسلیتی برای درگذشت سردار احمد سوداگر٬ پنجمین فرمانده سپاه که طی یک ماه گذشته فوت کرده٬ صادر نکرده است.
احمد سوداگر که از وی با عنوان بنیانگذار «نگاه علمی و روش خلاق و نوین در تاریخ‌نگاری دفاع مقدس» نام برده می‌شود٬ روز جمعه (۲۱ بهمن) بر اثر ایست قلبی درگذشت.
با گذشت سه روز از زمان درگذشت این فرمانده سپاه٬ آقای خامنه‌ای حاضر نشده است با ارسال پیامی فوت وی را به خانواده‌اش تسلیت بگوید.
غلامعلی رشید، جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روز یکشنبه (۲۳ بهمن) در مراسم تشییع پیکر این فرمانده سپاه گفت سوداگر در آخرین دست‌نوشته خود از پزشکی قانونی خواسته «روحش» را کالبد‌شکافی کنند.
آن‌طور که رشید گفته٬ احمد سوداگر همچنین نوشته است: «انگشت‌های مرا به رایگان در اختیار مرکز انگشت‌نگاری بگذارید تا برای همیشه بی‌گناهی من به اثبات برسد.»
سوداگر در این نوشته همچنین اضافه کرده است: «کارت شناسایی‌ام را درون کفنم بگذارید شاید لازم شود. روی تابوتم بنویسید عاقبت کسی که صادقانه زیست.»
احمد سوداگر پس از وفا غفاریان٬ عباس مهری٬ احمد سیاف‌زاده و منصور ترکان پنجمین فرمانده سپاه است که طی یک ماه اخیر فوت کرده است.
بسیاری از مقام‌های حکومتی درگذشت این فرماندهان سپاه را تسلیت گفته‌اند٬ اما رهبر جمهوری اسلامی حاضر نشده است پیام تسلیتی برای خانواده‌های آن‌ها ارسال کند.
این در حالی است که آقای خامنه‌ای ششم بهمن ماه در پیامی درگذشت پدر علی فدوی٬ فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران را تسلیت گفته بود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر