۱۳۹۰ بهمن ۲۵, سه‌شنبه

تروریست های خامنه ای فعال شده اند، بمب گذاری در بانکوک توسط یک ایرانی

article picture
یک ایرانی عامل انفجارهای بانگوک شناخته شد
خبرگزاری فرانسه از بانگوک گزارش داد داد که پلیس تایلند یک ایرانی را مسئول چند حملۀ مسلحانه در این کشور معرفی کرد. به گزارش جراید تایلند یک مرد ایرانی به سوی تاکسی ای که از سوار کردن وی خودداری نمود یک بمب پرتاب کرد.
همین منابع می افزایند که فرد حمله کننده بمب دیگری به سمت پلیس پرتاب کرد که البته به درختی کمانه کرد و به سمت فرد پرتاب کنندۀ بمب بازگشت و او را شدیداً زخمی نمود.
جراید محلی گفته اند که دست کم یکی از پاهای فرد حمله کننده در نتیجۀ این انفجار قطع شده است. پیشتر پلیس بانگوک اعلام کرده بود که امروز در نتیجۀ چند انفجار در این شهر یک نفر شدیداً زخمی شده است.

در ژانویه گذشته، تایلند از دستگیری یکی از اعضای حزب الله لبنان به همراه مقادیر قابل توجه ای مواد انفجاری خبر داده بود. سفارتخانۀ آمریکا در تایلند پلیس این کشور را از وقوع حملات تروریستی در بانگوک مطلع کرده بود.
به گزارش منوتو،انفجار امروز در تایلند همزمان است با دو سوءقصد تروریستی علیه کارکنان سفارتخانۀ اسرائیل در تفلیس و دهلی نو. این سوءقصدها همچنین همزمان است با سالگرد قتل رهبر نظامی حزب الله لبنان، عماد مقنیه، که در دوازدهم فوریه سال ۲۰۰۸ پس از خروج از سفارتخانۀ ایران در دمشق به قتل رسید.
بان کی‌مون دبیر کل سازمان ملل ضمن محکوم کردن سوءقصدهای دیروز علیه دیپلمات های اسرائیلی در هند و گرجستان خواستار تحقیق در این باره شد.
دبیر کل سازمان ملل از کشورهای هند و گرجستان خواست که در خصوص این دو سوءقصد تحقیق کنند و عاملان و مسئولان آنها را هدف پی گرد قانونی قرار بدهند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر