۱۳۹۱ فروردین ۱۲, شنبه

کنترول اتباع خارجی (توریست) با راه اندازی گشت ویژه

article picture
گشت‌ ویژه‌ اتباع‌ خارجی‌ هم در همدان تشكیل شد.
منبع حکومتی:رییس پلیس اطللاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی همدان از تشكیل گشت ویژه اتباع خارجی در استان خبر داد.
سرهنگ 'اصغر خرم روی' روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ماموران پلیس مهاجرت و گذرنامه استان اقدام به سركشی محسوس و نامحسوس اماكن گردشگری و توریستی استان می كنند.
رییس پلیس اطللاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی همدان گفت: این پلیس به محض اطلاع از ورود اتباع خارجی اقدام به حضور در محل اقامت و بررسی گذرنامه آنان می كند.
وی افزود: گشت ویژه اتباع خارجی كارت تردد كارمندان و افراد فعال در سفارتخانه های داخل كشور را بررسی و در صورت نداشتن مجوز، فرد را به پلیس مهاجرت ناجا تحویل می دهد.
وی گفت: اتباع خارجی برای ورود به داخل كشور باید دارای گذرنامه باشند ولی افراد فعال در سفارتخانه ها نظیر دبیر اول و دوم برای حضور در اماكن گردشگری و توریستی موظف به دریافت مجوز از اداره كل تشریفات وزارت خارجه هستند.
وی اظهاركرد: 24 گشت نامحسوس امنیت اخلاقی به همراه چهار گشت ارشاد در شهر همدان اقدام به كنترل محسوس و نامحسوس تفرجگاه ها ، اماكن عمومی تفریحی و توریستی همدان می كنند.
وی افزود: تیم های نامحسوس اداره نظارت بر اماكن عمومی نیز اقدام به كنترل امكن عمومی، اصناف و رستنوران های به صورت شبانه روزی كرده و با متخلفان برابر قانون برخورد می كنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر