۱۳۹۱ فروردین ۷, دوشنبه

معرفی 17 تن از مزدوران جنایتکار رژیم فاشیستی مذهبی فقیه

article picture


اتحادیه اروپا، نام 17 تن از مزدوران جنایتکار رژیم فقیه را که به تازگی مورد تحریم قرار گرفتند را منتشر کرد.17. جنایتکارانی که نامشان به فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا اضافه شده عبارتند از:
1.عزت الله ضرغامی (شیپور خامنه ای)رئیس سازمان صدا و سیما، به دلیل پخش نمایشی اعترافات اجباری زندانیان
2. رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رژیم جهل و جنون اسلامی ، به دلیل سانسور و کنترل فعالیت‌های اینترنتی و حتی مکالمات تلفن همراه شهروندان ایران.
3. تورج کاظمی معاون مبارزه با جرایم پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی (فتا)به دلیل حملات تروریستی به سایت های اینترنتی
4. صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه رژیم جنایتکار به دلیل صدور بسیاری از احکام اعدام، شلاق، قطع عضو و سنگسار و دیگر احکام ضد بشری که با امضا و تایید این مزدور جنایتکار بوده است.
5. اصغر میرحجازی معاون رئیس دفتر رهبر ارازل و اوباش حزب الهی ،خامنه ای
6. علی سعیدی نماینده خامنه ای جنایتکار در سپاه چپاولگر پاسداران
7. محمدعلی رامین معاون سابق مطبوعاتی وزارت ارشاد رژیم منفور خامنه ای ، به دلیل سانسور مطبوعات و مسئولیت مستقیم در توقیف چندین روزنامه و برخورد و بازداشت روزنامه نگاران منتقد
8. صولت مرتضوی مزدور دیگری که معاون سیاسی وزیر کشور اشغال شده ایران است
9. غلامعلی رضوانی معاون استاندار گیلان مزدور خامنه ای
10. مالک اژدر شریفی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی ، به دلیل صدور احکام ضد بشری سنگسار و اعدام و دیگر احکام ضد بشری در رژیم آخوندی
11. موسی خلیل‌اللهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز ، به دلیل نقض حقوق بشر در روند دادرسی بیدادگاه رژیم
12. علی فرهادی دادستان عمومی و انقلاب کرج ، به دلیل نقض حقوق بشر در روند دادرسی قضایی
13. علی رضوان‌منش معاون دادستان کرج ، به دلیل نقض حقوق شهروندان ایرانی
14. غلامحسین رمضانی رئیس حفاظت اطلاعات وزارت دفاع رژیم آخوندی ، به دلیل اینکه در بازداشت و شکنجه روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان به طور مستقیم دست داشته است.
15. محمد صادقی از فرماندهان سپاه چپاولگران پاسداران رژیم آخوندی به دلیل اینکه ، در بازداشت و شکنجه وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران دخالت مستقیم داشته‌ است.
16. رضا جعفری رئیس دادسرای جرایم رایانه‌ای به دلیل اینکه در بازداشت و شکنجه وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران دخالت مستقیم داشته‌ است.
17. بهرام رشته احمدی معاون دادستان تهران ، این جنایتکار نیز به دلیل نقض حقوق زندانیان تحریم شده است.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر