۱۳۹۱ فروردین ۱۰, پنجشنبه

گردش نوروزی آخوند حکومتی در اروپا بدون عبا و عمامه

article pictureآفتاب: در پی انتشار خبری در برخی رسانه‌ها درخصوص سفر حسن روحانی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به اتریش، دفتر وی اعلام کرد که این سفر صرفاً به دلایل خانوادگی بوده است.
منبع حکومتی:ايام نوروز فرصت مناسبي براي مسافرت و ديد و بازديد با دوستان قديمي است. با خبر شديم كه آقاي حسن روحاني از عوامل تيم اسبق هسته‌اي كشور به صورت ناگهاني و بدون اطلاع رساني به همكارانش به اروپا رفته است.
سایت حکومتی رجا نیوز نوشت: با توجه به نقش آقاي روحاني در مذاكرات خفت بار سعدآباد و در پي برخورد با تعدادي از افراد تيم مذاكره كننده وقت از جمله حسين موسويان و به‌دنبال آن، خروج وي از كشور، سفر ناگهاني فوق به اروپا و هم‌زماني آن با مذاكرات ايران و 1+5 كه قرار است به‌زودي برگزار شود، قابل تأمل است.


گفتني است اخيراً حسن روحاني خاطرات خود در مورد مسائل مربوط به مباحث هسته‌اي را با كمك برخي از افراد مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام آماده كرده و در نظر دارد براي مشتريان خاص ارسال كند.
به گفته افراد موثق، در اين خاطرات، بعضاً از اسناد داراي طبقه بندي مربوط به مذاكرات هسته‌اي، مصاحبه‌ها، مكاتبات و... استفاده شده كه با گذشت حدود هفت سال از پايان فعاليت نامبرده در تيم هسته‌اي، هنوز در اختيار اوست.
خبر تكميلي
در حالی كه قرار است در آینده نزدیك دور جدید مذاكرات ایران و گروه 5+1 برگزار شود، خبرها از سفر 'حسن روحانی'مسوول اسبق تیم مذاكره كننده هسته ای كشورمان به وین پایتخت اتریش حكایت دارد.
به گزارش خبرنگار ایرنا در وين، 'روحانی' صبح روز دوشنبه هفتم فروردین ماه جاری وارد فرودگاه وین شد.
بر اساس این گزارش، داماد حسن روحانی ، هنگام ورود وی به فرودگاه وین به استقبال او رفته است. داماد حسن روحانی در اتریش اقامت دارد.
همچنين به گزارش رجانيوز، روحاني با گذرنامه شخصي به اين سفر رفته و در فرودگاه نيز بدون لباس روحانيت و با لباس شخصي ديده شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر