۱۳۹۱ فروردین ۷, دوشنبه

خرید میلیونی مزدور برای انجام عملیات تروریستی

article picture

ادامه عملیات تروریستی ناکام رژیم
به مثابه تنها ابزار مقابله با فشارهای جهانی
خرید میلیونی مزدور برای انجام عملیات تروریستی
6 فروردین- کیهان آنلاین- همزمان با اعلام نام هفده تن دیگر از مقامات بلندپایه جمهوری اسلامی که در فهرست 78 نفره تحریم از سوی اتحادیه اروپا قرار گرفته اند، خبرگزاری های جهان از عملیات ناکام تروریستی علیه یک کشتی اسراییلی در کانال سوئز خبر دادند.
به گزارش روزنامه هاآرتص چاپ اسراییل به نقل از روزنامه الاهرام چاپ مصر، عملیات انفجار این کشتی اسراییلی در کانال سوئز توسط مقامات امنیتی و پلیس مصر کشف و خنثی شد. انجام این عملیات در همه خبرگزاری ها به جمهوری اسلامی نسبت داده شد که خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران، دیروز در یک «گزارش تحلیلی» ضمن تأیید سیاست تروریستی رژیم در مقابله با فشارهای جهانی، اعلام کرده بود از این پس عملیاتی پیچیده تر از حملات هند و تایلند را در پیش خواهد گرفت.


کشف این توطئه تروریستی به دنبال عملیات ناکام دیگر در هند و تایلند و گرجستان و مالزینشان می دهد، رژیم ایران برای عملی ساختن تهدیدات خود از ابزار کافی برخوردار نیست زیرا کشف توطئه انفجار کشتی اسراییلی ظاهرا پنجمین عملیات جمهوری اسلامی در هفته های اخیر است که یا لو رفته و یا ناکام مانده است و عده ای از عاملان آن دستگیر شده اند و در زندان های کشورهای مختلف بسر می برند.
در عملیات خنثی سازی انفجار کشتی اسراییلی در کانال سوئز نیز دو شهروند مصری دستگیر شدند که پس از بازجویی مدعی شدند رژیم جمهوری اسلامی به هر کدام هشت میلیون دلار پرداخت کرده تا آنها این کشتی را منفجر کنند.
با توجه به ناکامی پی در پی عملیات تروریستی جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف به نظر می رسد هر چه می گذرد، استفاده از مزدوران ایرانی رژیم و هم چنین افراد خارجی که با تطمیع میلیونی از سوی رژیم خریداری می شوند، دامنه سخیف تر و نازل تری می یابد، در حالی که با کشف هر یک از این توطئه ها بر ابعاد تحریم ها افزوده می شود.
گفتنی است در آخرین فهرست تحریم اتحادیه اروپا نام اشخاصی مانند صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه بیدادگر رژیم، عزت الله ضرغامی رییس بنگاه تبلیغاتی و سخن پراکنی صدا و سیما، رضا تقی پور سانسورچی ارشد جمهوری اسلامی که «مسئول سانسور و کنترل فعالیت های اینترنتی» است، و هم چنین علی سعیدی نماینده سیدعلی خامنه ای در سپاه پاسداران و اصغر میرحجازی مقام امنیتی دفتر «مقام رهبری» به چشم می خورد.
اقدامات تروریستی رژیم و تحریم های فزاینده که گریبان زمامداران رژیم را گرفته است، کاملا با سخنان اخیر اوباما همخوانی دارد که گفت دریچه دیپلماسی با جمهوری اسلامی در حال بسته شدن است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر