۱۳۹۰ اسفند ۱۰, چهارشنبه

سه سال بی اعتنایی به نامه زندانیان سیاسی کردستان

article picture
پس از گذشت حدود سه سال از ارسال نامه چند تن از زندانیان سیاسی کرد به یکی از نمایندگان مجلس، تاکنون پاسخی از جانب وی به این نامه ها داده نشده است.

براساس اخبار رسیده به آژانس خبری موکریان، زندانی کرد عثمان مصطفی پور در نامه ای که در خرداد 88 برای قسیم عثمانی نماینده فعلی بوکان در مجلس شورای اسلامی، ارسال نموده خواستار پیگیری پرونده خود توسط این نماینده در مراجع قضایی شده بود.

عثمان مصطفی پور که حدود 20 سال است به اتهام عضویت در حزب دمکرات، در زندان ارومیه بسر می برد اخیراً در تماس با خبرنگار آژانس خبری موکریان اظهار داشت که تاکنون و پس از سپری شدن نزدیک به سه سال از تحویل این نامه به دفتر قسیم عثمانی، هیچگونه پاسخی نه به صورت کتبی و نه شفاهی برای اینجانب و خانواده ام ارسال نشده است.از سوی دیگر هادی امینی زندانی بوکانی نیز، که سال 88 طی نامه ای به نماینده بوکان خواستار پیگیری مشکلات خود از جمله عدم اعطای مرخصی و عدم ارائه دادنامه و... شده بود، در تماس با خبرنگار آژانس خبری موکریان ضمن بیان اظهارات مشابهی، از بی پاسخ ماندن نامه تاکنون و عدم پیگیری آن توسط قسیم عثمانی طی این سه سال، سخن گفت.

یادآور می گردد هادی امینی به اتهام همکاری با پژاک از طرف دادگاه انقلاب مهاباد به پنج سال حبس محکوم شده بود که هم اکنون در زندان رجایی شهر کرج، ماه های واپسین حکم خود را سپری می نمایند.


پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر