۱۳۹۰ اسفند ۱۰, چهارشنبه

هر صندلی «همایش انتخاباتی»، ۱۷ هزار تومان!

• مسئولین «جبهه ی پایداری» به سرکردگی مصباح یزدی برای پرکردن صندلی های همایش های انتخاباتی خود به هر دانشجو ۱۷ هزار تومان پول می دهند ... بنا به اخبار دریافتی از دانشجویان دانشگاه تهران، جبهه پایداری از گروه های اصول گرایی که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی دور نهم لیست انتخاباتی پر و سر و صدایی را ارائه داده است، برای جذب دانشجویان به منظور شرکت در همایش های انتخاباتی اش پیشنهاد ۱۷ هزار تومان به دانشجویان داده است.
در اقدامی جالب توجه این جبهه پیشنهاد داده است که دانشجویان تنها برای چند ساعت روی صندلی های سالن همایش بنشینند و در قبال آن ۱۷ هزار تومان دریافت کنند.
بنا به این گزارش های این گروه اصول گرا که مورد حمایت مصباح یزدی است، با استخدام چند تن از دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران و فرستادن آنان به خوابگاه های سطح شهر از جمله خوابگاه قدس، فردانش، بهنام، فردوسی و... و همچنین کوی دانشگاه در امیر آباد به دانشجویان پیشنهاد داده است که با شرکت در همایش های چند ساعته این تشکل ۱۷ هزار تومان پول بگیرند.
نکته قابل توجه بی توجهی و بی تفاوتی دانشجویان دانشگاه تهران به این امر است. بعضا نیز برخی از دانشجویان به تمسخر و مضحکه کردن این پیشنهاد پرداخته اند.
لازم به ذکر است بعد از همایش های چند هفته ی اخیر که خالی بودن صندلی ها تنها نکات مهم آن بوده است و گزارش های تصویری آن در رسانه ها به چشم می خورد. جبهه پایداری به این نتیجه رسیده است که با وعده های مالی صندلی ها را پر کند که لااقل حاشیه سازی های دیگر این گروهک انتخاباتی به چشم بیاید. البته در این میان رقابت تنگاتنگی بین این جبهه و جبهه متحد اصول گرایی در جریان است که شاید در چند روز باقی مانده مبلغ صندلی های همایش ها را گران تر هم بکند. 
اخبار روز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر