۱۳۹۰ اسفند ۹, سه‌شنبه

تجمع كارگران گروه صنعتي صفا در اعتراض به عدم دريافت 4 ماه حقوق

article picture
كارگران در اعتراض به دريافت معوقات قانوني خود در سالن استيرال كارخانه دست به تجمع زدند/ مشکل عمده گروه صنعتی صفا عدم تعهدات کارخانجات خریدار طرف قرارداد است.


ایلنا: يك فعال كارگري در ساوه از تجمع 400 نفر از كارگران گروه صنعتي صفا در اعتراض به دريافت 4 ماه حقوق معوقه به احتساب 2 ماه عيدي و پاداش قانوني خبر داد و افزود:گروه صنعتي صفا توليد كننده انواع لوله واقع در آزاد راه ساوه- تهران بيش از 1100 كارگر دارد كه تعداد 400 كارگر آن در اعتراض به دريافت معوقات قانوني خود در سالن استيرال كارخانه دست به تجمع زدند.


مهدي زماني، دبير اجرايي خانه كارگر ساوه در گفتگو با ايلنا ضمن اشاره به اينكه مسئولين كارخانه از جمله قائم مقام گروه صنعتي و مديريت كارخانجات صفا با حضوردر اين تجمع قولهاي مساعدي در خصوص پرداخت يك ماه از حقوق معوقه كارگران تا پايان هفته داده اند تصریح کرد: مسئولین گروه صنعتی صفا به کارگران خود توصیه می کنند به جهت افزایش مشکلات این کارخانجات در صورت پیدا کردن کار بهتر از اين کارخانه استعفا دهند.

او با تاکید بر اینکه گروه صنعتی صفا مطالبات میلیاردی دارد افزود: مشکل عمده گروه صنعتی صفا عدم تعهدات کارخانجات خریدار طرف قرار داد است که با خرید محصولات این واحد تولیدی در پرداخت حسابهای مالی خود کوتاهی می‌کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر