۱۳۹۱ اردیبهشت ۱, جمعه

اجرای حکم ضد بشری اعدام سه شهروند زندانی در ملا عام

article picture

اعدام یک شهروند جوان مرودشتی در ملا عام
عصر امروز یک جوان در شهرستان مرودشت و در ملا عام اعدام شد./اجرای حکم شلاق و اعدام دو زندانی در ملا عام در شاهرود
به گزارش سایت حکومتی فارس از مرودشت، دادستان این شهرستان در گفتگو با خبرنگار محلی فارس اتهام این جوان را "اعمال خلاف شرع" و "انجام عمل شنیع" اعلام کرده است.
غلام حسین چمن سرا دادستان شهرستان مرودشت می‌گوید: انجام مراسم حکم اعدام «ج. م» یکی از اقدامات بسیار مهم و موثر دستگاه قضایی در شهرستان مرودشت محسوب می‌شود.
وی همچنین خاطرنشان کرد: این فرد یکی از اراذل و اوباش این شهرستان بوده که مبادرت به انجام اعمال خلاف شرع به ویژه انجام عمل شنیع کرده است که مسئولان قضایی شهرستان مرودشت برابر مقررات قانونی نسبت به صدور حکم و تایید آن توسط ریاست قوه قضائیه اقدام کردند.
انجام عمل شنیع اتهامی است که اکثرا در به ایجاد رابطه جنسی با جنس موافق اطلاق می شود.

اجرای حکم شلاق و اعدام دو زندانی در ملا عام در شاهرود
دو زندانی در شهرستان شاهرود به اتهام اعمال منافی عفت در ملا عام اعدام شدند.
به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان سمنان، ۹۹ ضربه شلاق در ملا عام مجازات "غ- د" فرزند محمد حسین و "ج- ک" فرزند جمال، دو متهم پرونده‏های اعمال منافی عفت بود که پس از تائید توسط دیوان عالی کشور در ملا عام به اجرا درآمد.
در این پرونده‏ها، محکومان با حکم شعبه چهارم دادگاه کیفری استان سمنان و شعبه اول دادگاه کیفری مستقر در شاهرود به شلاق در ملا عام محکوم شده بودند.
این حکم پس از رسیدگی به درخواست تجدید نظر محکومان در دیوان عالی کشور، محکومیت آنان تائید و در یکی از میادین شهرستان شاهرود به اجرا درآمد.
روابط عمومی دادگستری استان سمنان افزوده است: ارتکاب این چنین اعمال منافی عفت توسط مجرمان موجب جریحه‏ دار شدن احساسات و خواست عمومی جهت مجازات این افراد شده بود که پیگیری، تسریع در روند رسیدگی به این پرونده و در نهایت اجرای قاطعانه احکام صادره، پاسخ دستگاه قضایی استان به خواسته‏ های مردم شریف و اقدامی در جهت پیشگیری از ارتکاب چنین جرائمی در استان فرهنگی و مذهبی سمنان است.
هرانا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر