۱۳۹۰ بهمن ۱۰, دوشنبه

دلیل آخوند جنایتکار اژه ای ، در مورد اعدام شهروند ایرانی ـ کانادایی

article picture


آخوند جنایتکار اژه ای در مورد اجرای حکم رحمت اله حیدری شهروند ایرانی ـ کانادایی ادعا کرد: حکم وی به دلیل سه قتل، ربودن و آزار و اذیت هشت کودک 8 تا 9 ساله اجرا شده در حالی که کشورهای غربی وی را شخصی مذهبی عنوان کرده‌اند که ادعایی بسیار مضحک است.
به گزارش خبرنگار مهر، آخوند محسنی اژه ای عصر دوشنبه در بیست و پنجمین نشست خبری خود در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار روزنامه ایران در مورد سرانجام یکهزار و 600 توهین و تهمت به احمدی نژاد و دولت و همچنین اظهارات اخیر نایب رئیس مجلس که احمدی نژاد را محارب عنوان کرده است گفت: بنده اینها را نشنیده ام ولی توهین و تهمت و افترا و تخریب توسط هر کسی بر علیه کس دیگری صحیح نیست ومطمئن باشید مدعی العموم پیگیری خواهد کرد.
"رحمت الله حیدری مفسد فی الارض بود نه آدم مذهبی و سیاسی"
آخوند اژه ای در مورد اجرای حکم اعدام شهروند ایرانی - کانادایی گفت: حکم این متهم به دلیل سه قتل، ربودن و آزار و اذیت هشت کودک 8 تا 9 ساله، راه اندازی سایتهای مستهجن اجرا شده در حالی که کشورهای بیگانه وی را شخصی مذهبی عنوان کرده اند که بسیار مضحک است. این متهم جرائمی همچون آدم ربایی، جنایت و ... را داشته است. در این پرونده مادر یکی از محکومین برای اجرای حکم پیش قدم شده است اما سایتهای بیگانه این اقدام او را بالعکس منتشر کرده اند.
وی گفت: در قانون ما افساد فی الارض مجازات دارد و ربطی به مسلمان و غیر مسلمان بودن ندارد. شما اگر پرونده رحمت الله حیدری که متهم این پرونده است و اعدام هم شده را بررسی کنید خواهید فهمید که این متهم چه جنایتهایی را انجام داده در حالی که در رسانه های بیگانه این فرد را فردی سیاسی و مذهبی معرفی کرده اند.
دستگیری برخی افراد به دلیل فعالیت در سایتهای مستهجن و فساد
آخوند محسنی اژه ای در مورد دستگیری افرادی همچون سعید ملک پور که به ادعای وی از طریق سایتهای مستهجن مرتکب فساد می شوند گفت: برای تعدادی از این متهمان که توسط سازمانهای اطلاعاتی دستگیر و به دستگاه قضا معرفی می شوند پرونده تشکیل شده که برخی از آنها در مضان اتهام و برخی هم با قرار آزاد شدند. در حال حاضر نیز این پرونده توسط چند قاضی در حال بررسی است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر