۱۳۹۰ بهمن ۱۱, سه‌شنبه

ابراز شادی سپاه جنایتکار پاسداران از حکم اعدام سعيد ملک‌پور

article picture
سایت حکومتی امنیتی فارس که زیر نظر سپاه جنایتکار و چپاولگر پاسداران اداره می شود نوشت:مرکز بررسي جرائم سازمان‌يافته سپاه، با استقبال از صدور حکم اعدام براي سعيد ملک‌پور ، اعلام کرد که به زودي اطلاعات مهم ديگري از شناسايي و دستگيري چند شبکه گسترده فساد منتشر خواهد شد.
در بخشي از بيانيه این جنایتکاران خائن به مال و ناموس و ثروت مردم ایران آمده‌است: بي‌شک مجازات برحق نامبرده، باعث شادي تمام آناني مي‌شود که براي حفاظت از حريم دين و فرهنگ اين مرز و بوم، دغدغه دارند و اميد است بيش از پيش، موجب سرخوردگي کساني شود که تلاش مي‌کنند تا با پيگيري سياست اندلسي، جوانان اين مرز و بوم را به امور پست حيواني و غيرالهي مشغول سازند. اين بيانيه مي‌افزايد: مرکز بررسي جرائم سازمان‌يافته سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، بر خود فرض مي‌داند ضمن تشکر از مسئولين و قضات شريف و خدوم قوه قضائيه جهت تاييد حکم اعدام نامبرده، همچنان بر مواضع خود در دفاع همه‌جانبه از حريم جامعه و امنيت خانواده پافشاري کرده و به تمام کساني که با برنامه‌هاي خود، فضاي مجازي را به سمت ناپاکي سوق مي‌دهند، هشدار مي‌دهد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و متخصصان سايبري مرکز بررسي جرائم سازمان‌يافته، تمام قد در برابر مروجين فساد ايستاده و به حول و قوه الهي دست آلوده آنها را از فضاي مجازي قطع مي‌کند. لازم به يادآوري است، به زودي جزئيات بيشتري از نحوه اقدامات و تلاش‌هاي نامبرده در جهت ترويج فساد و فحشا در جامعه اسلامي، منتشر خواهد شد.
سپاه فاسد پاسداران همچنین اعلام کرد :به زودي اطلاعات مهم ديگري از شناسايي و دستگيري چند شبکه گسترده فساد منتشر خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر