۱۳۹۰ بهمن ۹, یکشنبه

ورود بازرسان آژانس اتمی؛ تجمع اوباش حکومتی در فرودگاه


 در آستانه ورود بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران ، تعدادی از دانشجویان تهرانی در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تجمع کردند.

این دانشجویان به اقدامات سیاسی آژانس انرژی بین المللی اتمی اعتراض دارند و بخاطر انفعال این نهاد بین المللی در محکومیت ترور دانشمندان هسته ای ایران انتقاد کردند.
هیئت آژانس بامداد امروز برای مذاکراتی درباره برنامه اتمی کشورمان به تهران وارد شد که ریاست این هیئت با هرمان ناکارتس برعهده دارد. نكارتس معاون مدیركل آژانس ، ریاست این هیات را بر عهده دارد ، همچنین 'رافائل گروسی' دستیار و مشاور ارشد 'یوكیو آمانو' مدیركل آژانس بین المللی انرژی اتمی این هیات را همراهی می كند.
گفته می شود این هیات احتمالا درخلال سه روز حضور خود در ایران از سایت «فردو» در نزدیكی قم بازدید خواهند كرد.
به گزارش واحد مرکزی خبر، دانشجویان معترض در حالی که پلاکاردهایی از تصاویر دانشمندان شهید بویژه احمدی روشن و پرچمهایی با نام علمدار کربلا حضرت قمر بنی هاشم حمل می کنند، با شهدای دانشمند هسته ای کشورمان تجدید پیمان کردند.
تعدادی از دانشجویان در گفتگو با خبرنگار جهان نسبت به ورود بازرسان آژانس به کشور اعتراض دارند چرا که معتقدند که یکی از علل ترور دانشمندان هسته ای کشور لو رفتن اطلاعات علمی و هسته ای کشورمان از سوی بازرسان پیشین آژانس بین المللی انرژی اتمی بوده است.
آنها همکاری با آژانس را بی فایده می دانند و می گویند که آژانس و دبیرکل آن همسو با سیاست های امریکا عمل می کنند.
ایران پرس نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر