۱۳۹۰ اردیبهشت ۳۱, شنبه

تجمع ملوانان مقابل استانداری بوشهر | گشنه ايم، گشنه ايم(گرسنه ایم گرسنه ایم)


خليج فارس: شماري از ملوانان استان صبح امروز (شنبه) مقابل استانداري تجمع كرده و خواستار رسيدگي به مشكلات شان شدند كه در پي محدود سازي ته لنجي ايجاد گرديده است.
به گزارش «خليج فارس»؛ اين گروه پس از پايان جلسه شوراي اداري، همزمان با خروج برخي مديران از استانداري مانع آنها شده و خواستار انتقال مشكل شان به مسئولان مربوطه شدند.
برپايه اين گزارش، ملوانان علاوه بر پارچه نوشته اي كه در اختيار داشتند، شعار "استاندار محترم، گشنه ايم گشنه ايم" سر داده و خواستار رسيدگي به مشكل شان شدند.
گزارش «خليج فارس» مي افزايد: استاندار بوشهر نيز در ديدار با نماينده اين گروه وعده داد تا در جلسه اين هفته با رحيمي معاون اول رييس جمهور ديدگاه ملوانان بوشهري درباره ته لنجي را به اطلاع وي برساند.
پيش از اين شنبدي معاون سياسي امنيتي استاندار بوشهر با بيان اينكه ته لنجي حذف نشده بلكه مصوبه قانوني دولت درباره سقف آن در حال اجراست، به «خليج فارس» گفته بود: پيشنهاد استان درباره افزايش 3.5 برابري ميزان واردات كالاي ملواني به دولت ارائه شده و منتظر تصميم گيري نهايي آْنها هستيم.
هم اكنون براساس مصوبه دولت در سفر دوم خود به استان، ملوانان بوشهري 6 سفر در سال و هر بار 1.5 ميليون تومان حق واردات كالا به استان را دارند كه برخي مسئولان از جمله نيروي انتظامي از برخي تخلفات رخ داده در جريان اين موضوع خبر داده و مي گويند: محدوديت هاي اخير نيز با هدف اجراي مصوبه دولت و به خاطر واردات مشروبات الكي و كالاهاي ممنوعه و نيز وارد كردن بيش از سهميه كالا به كشور در قالب ته لنجي است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر