۱۳۹۱ فروردین ۱۶, چهارشنبه

پورمحمدی:مسوولان قتل‌های زنجیره ای از چپ‌های وزارت بودند

article picture
سایت حکومتی مشرق: طي اين سال ها وزير کشور دولت نهم و رئيس فعلي سازمان بازرسي کل کشور از دوراني که در وزارت اطلاعات حضور داشته سخني نگفته است اما وي براي نخستين بار، در گفت وگو با پايگاه خبري ـ تحليلي مشرق، از فعاليت هاي اطلاعاتي و امنيتي خود، پرده برداشت و جزئياتي از پرونده هاي فعلي زير دست خود در سازمان بازرسي را بيان کرد.
مسوولان مستقیم قتل ها از چپ های سرشناس وزارت بودند
 معاون اسبق وزارت اطلاعات درباره ارتباط خود با موضوع قتل هاي زنجيره اي هم تصريح کرد: اين داستان جزء پروپاگانداها و جوسازي‌هايي است كه جريان چپ در كشور راه انداخت؛ اين جريان، وقتي مي‌خواست كسي را بكوبد بايد يك بهانه و اتهامي برايش مطرح مي‌کرد. يك عده را مي‌گفتند تندرو است، يک عده اي راهم گفتند چماق دار است و بعدش هم داستان قتل‌هاي زنجيره اي درست شد. كنار گذاشتن من هم همزمان شد با رفتن آقاي دري نجف آبادي. خب طبيعي بود كه براي اينكه راحت بتوانند اين قضيه را در افكار عمومي جا بيندازند استفاده از همزماني و استفاده از قرينه زماني بود تا به اهداف سياسي و به اصطلاح خودشان حذف رقباي خودشان بپردازند در حالي که حوزه من حوزه خارجي بود و اصلاً ورودي به حوزه داخلي نداشتم.وي ادامه داد: افراد اصلي‌اي كه در اين قتل‌ها مسؤول مستقيم بودند، مشهورترين نيروهاي چپ وزارت اطلاعات بودند و آدم‌هايش هم موجودند. افرادي كه اعتراف كردند چهره هاي مشهور چپ در وزارت اطلاعات بودند.
معاون اسبق وزارت اطلاعات افزود: چپي‌ها اگر از من و امثال من سندي داشتند آن را در بوق و كرنا مي‌کردند و چيزهايي هم رويش مي‌گذاشتند اما نه تنها بنده، بلکه خيلي از چهره ها و شخصيت‌ها و علماي ما را هم به اين قتل‌هاي زنجيره اي منسوب كردند. اينكه با اجازه چه كسي بوده، چه كسي هماهنگي‌ها را انجام مي‌داده و سعي كردند يك سناريوي بسيار گسترده اي را بسازند.
 پورمحمدي اضافه کرد: امروز هم متأسفانه باز يك عده دوستان اصول‌گراي ما همين رويه و روش‌هاي تخريب و حذف شخصيتي و وارد كردن نسبت‌هاي ناروا و ناصحيح را براي حذف رقيبان در پيش گرفتند كه شايد موفقيت‌هاي لحظه اي هم داشته باشند، اما همان فرجامي كه چپ‌ها داشتند براي آن‌ها متصور است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر