۱۳۹۱ فروردین ۱۳, یکشنبه

رسانه:خامنه ای گروهی آدم کش را برای عملیات تروریستی عازم ترکیه کرده است

article picture


"سپاه قدس سرگرم طرح ریزی ترور در ترکیه است"
شبکۀ تلویزیون"اسکای نیوز" به نقل از منابع اطلاعاتی خبر داد که "واحد ۴۰۰" سپاه قدس جمهوری اسلامی که مستقیماً تحت فرمان آیت الله خامنه ای ،رهبر رژیم جمهوری اسلامی ، "گروهی از آدمکش" ها را برای انجام عملیات تروریستی علیه اهداف کشورهای غربی، یهودی و اسرائیلی به ترکیه اعزام کرده است.
"اسکای نیوز" در ادامه افزوده است که بر اساس برآوردهای سرویس های اطلاعاتی غرب گروه اعزامی "واحد ۴۰۰" سپاه قدس هم اکنون وارد مرحلۀ عملیاتی شده و قصد دارد اقدامات تروریستی خود را به زودی در خاک ترکیه به اجرا بگذارد.
منابع اطلاعاتی غرب افزوده اند که بر اساس اسناد و مدارک به دست آمده "واحد ۴۰۰" سپاه قدس جمهوری اسلامی دستور و وظیفه دارد که برای نشان دادن "قدرت نامتقارن" رژیم ایران دست به اقدامات تروریستی منظم و جسورانه در سراسر جهان بزند.
همین منابع می افزایند که عملیات تروریستی "واحد ۴۰۰" سپاه قدس در واقع پاسخی است به تهدیدهای نظامی اسرائیل و آمریکا علیه برنامۀ اتمی رژیم ایران. همین منابع می گویند که "واحد ۴۰۰" سپاه قدس نقش کلیدی را در توطئۀ قتل نافرجام سفیر عربستان در آمریکا داشته است.
به گزارش منوتو، سرویس های اطلاعاتی غرب همچنین موفق به شناسایی یکی از افسران ارشد "واحد ۴۰۰" سپاه قدس شده اند که وظیفۀ طرحریزی و انجام عملیات تروریستی در کشورهای اروپایی را برعهده دارد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر