۱۳۹۱ فروردین ۱۶, چهارشنبه

گنده گویی پاسدار وحشت زده جزایری و رهبرش خامنه ای

article picture


مسعود جزایری: در صورت حمله به ايران، هيچ نقطه‌ای از آمريكا در امان نخواهد ‌ماند.(صدام هم خیلی هارت و پوت میکرد)
مسعود جزایری٬ معاون ستاد کل نیروهای مسلح تهدید کرد در صورت حمله نظامی به ایران «هیچ نقطه‌ای از آمریکا در امان نخواهد ‌ماند.»
دیگربان:به گزارش سایت «سپاه نیوز»٬ آقای جزایری گفته است ایران در برابر حمله احتمالی آمریکا و اسرائیل٬ به آن‌ها حمله خواهد کرد.
وی افزوده است: «به طور کلی براساس دکترین دفاعی کشورمان، ما حمله کننده به هیچ کشوری نیستیم و نخواهیم بود اما در برابر هر حمله‌ای آفند پشیمان کننده‌ای خواهیم داشت.»
جزایری اضافه کرده است: «آمریکا، صهیونیست‌ها و ارتجاع عرب توجه داشته باشند، هر کجا که منافع جمهوری اسلامی مورد تهدید واقع شود، با آن‌ها مقابله جدی خواهیم داشت.»
معاون ستاد کل نیروهای مسلح در هفته جاری نیز اعلام کرده است آن‌دسته از کشور‌هایی که در امور سوریه دخالت داشته‌اند «گوشمالی» خواهند شد.
روابطه جمهوری اسلامی با کشور‌های منطقه از زمان آغاز سرکوب‌ها در سوریه٬ تیره‌تر از گذشته شده است٬ به طوری که مقام‌های ایران به صراحت رهبران این کشور‌ها را تهدید می‌کنند.
کشور‌های منطقه خواستار کناره‌گیری بشار اسد از قدرت هستند٬ اما جمهوری اسلامی اعلام کرده حامی اسد بوده و نخواهد گذاشت حکومت وی فرو بپاشد.
 خامنه‌ای: افزایش تهدیدها، نشانگر قدرت ایران است
 رادیو فردا:یت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی در دیدار با جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح، تهدیدهای دیگر کشورها را نشان‌دهنده «قدرت و تاثیرگذاری» ایران دانست.
 آیت‌الله خامنه‌ای، روز چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه، با اشاره به جنگ ایران و عراق، گفت: «در این هشت سال، در واقع همه قدرت‌های دنیا اعم از شرق و غرب و كشورهای وابسته به آنها در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف‌آرایی كرده بودند و پیشرفته‌ترین تجهیزات را در اختیار رژیم بعثی عراق قرار دادند.»
 وی افزود: «كثرت تهدیدها نشان‌دهنده قدرت نظام اسلامی است، زیرا اگر جمهوری اسلامی قدرت و تأثیرگذاری بالایی نداشت، بدخواهان ملت ایران اینگونه سراسیمه خود را به آب و آتش نمی‌زدند.»
 این اظهارات در حالی است که ایالات متحده و اسرائیل، بارها گفته‌اند که برای متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران، همه گزینه‌ها را مد نظر دارند.

 هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر