۱۳۸۹ بهمن ۲۷, چهارشنبه

فراخوان برای شرکت در مراسم دانشجوی جان باخته

دعوت دانشجویان دانشگاه هنر و اعضای دفتر تحکیم وحدت برای شرکت در مراسم تشییع شهید صانع ژالهدر پی به شهادت رسیدن صانع ژاله، دانشجوی دانشکده هنر دانشگاه تهران توسط نیروهای حکومتی در تظاهرات اعتراضی روز ۲۵ بهمن ماه، دانشجويان دانشگاه هنر و اعضای دفتر تحكيم وحدت از عموم دانشجويان و مردم دعوت كردند تا در تشييع جنازه اين شهيد سبز شركت کنند.


به گزارش دانشجو نیوز، مراسم تشييع این دانشجو فردا (۲۷ بهمن) ساعت ۸ صبح از مقابل درب اصلی دانشگاه هنر‬ در خيابان وليعصر (بالاتر از چهارراه ولیعصر) جنب دانشگاه پلی تكنيك آغاز خواهد شد.


شورای تهران دفتر تحکیم وحدت نیز پس از شهادت این دانشجو با صدور بیانیه ای اعلام کرد: "دانشجویان بیدار و مردم شریف ایران اجازه نخواهند داد تا کشته های جان بر کف راه آزادی، در صف سرکوبگران و قاتلان مردم معرفی گردند و وجود پاکشان ابزار دست مشتی چکمه پوش کج اندیش قرار گیرد."


اشاره دفتر تحکیم وحدت به تلاش هماهنگ سایت های وابسته به نیروهای سرکوبگر در تحریف واقعیات و مصادره این شهید سبز است. این خبرگزاری ها با انتشار مطالب غیر واقعی سعی کرده اند که صانع ژاله را یک "بسیجی طرفدار حکومت" نشان دهند.


گفتنی است دروغ پردازی حول شهیدان جنبش سبز در دو سال اخیر توسط اقتدارگرایان از روش‌هایی همچون انتشار اخبار دروغ و فشار بر خانواده‌های شهدا به شکل گسترده ای دنبال شده است.


http://parsdailynews.com/79152.htm

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر