۱۳۸۹ بهمن ۲۸, پنجشنبه

فراخوان ، آدینه 29 بهمن ، تظاهرات سراسری همبستگی

article picture


فراخوانِ شماره 1


تظاهرات سراسری همبستگی درآدینه 29 بهمن

در اعتراض به سرکوب خونین مردم ایران


نیروهای سرکوبگر جمهوری اسلامی ایران تظاهرات مسالمت آمیز مردم را در همبستگی با انقلاب مردم تونس و مصر در 25 بهمن به خون کشیدند. کشتن دست کم دو جوان به نامهای صانع ژاله و محمد مختاری، ضرب و شتم وحشیانه و دستگیری گسترده صدها نفر از شرکت کنندگان در تظاهرات، حصر خانگی و تهدید آقایان موسوی و کروبی به اعدام از طرف تعدادی از نمایندگان مجلس و ادامه موج گسترده دستگیری ها، نشانگر خشم و وحشت سران حکومت از حضور قدرتمند مردم و تلاش برای مرعوب ساختن آنان است.

در اعتراض به سرکوب وحشیانه مردم و موج گسترده دستگیری ها و خشونت فزاینده رژیم علیه مخالفان به منظور خفه کردن هر نوع اعتراض، از همه آزادیخواهان، نهادها و سازمان های دمکراتیک و مدافع حقوق بشر می خواهیم که با برگزاری گردهمایی های اعتراضی روز جمعه 29 بهمن برابر با 18 فوریه در شهرهای خود در مقابل سفارت خانه های جمهوری اسلامی و یا میدانهای اصلی شهر شرکت نمایند.


استکهلم: میدان مرکزی شهر ،ساعت 17

برگزارکننده جمعیت پشتیبانی از مبارزات مردم ایران


پاریس: مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران، ساعت 18

برگزارکننده کمیته مستقل ضد سرکوب شهروندان ایرانی


کلن: میدان مرکزی شهر

برگزارکننده جمعیت پشتیبانی از مبارزات مردم ایران و خانه همبستگی مهر


بروکسل: مقابل پارلمان اروپا

برگزار کننده اتحاد برای ایران-بلژیکبرلین: روز پنج شنبه 28 بهمن نیز به دعوت جمعیت پشتیبانی از دمکراسی خواهی در ایران تظاهراتی در ساعت 12:30 دقیقه برگزار خواهد شد. مکان:

Theater Hebbel am Ufer , Stresemann Str.29 ; 10117 – Berlin

U-bahn: Möckenbrücke ; S-Bahn: Anhalter Bahnhofاطلاعات دقیفتر از تظاهرات شهرهای گوناگون در فراخوان بعدی اعلام می گردد. دیگر شهرها و نهادهایی که مایلند با این حرکت همبستگی همراهی کنند می توانند با شماره تلفن و ایمیل زیر تماس بگیرند.


0046736631177


bahman29hambastegi@gmail.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر