۱۳۹۱ اردیبهشت ۳, یکشنبه

دستگيری ۲۰ نفر دیگر در مهمانی های مختلطماموران انتظامي حصار گلستان، برگزارکنندگان ۲ پارتي شبانه را دستگير و مقاديري مشروبات الکلي کشف کردند.
به گزارش خراسان، ماموران پاسگاه انتظامي حصار گلستان، در پي کسب اطلاعاتي مبني بر برگزاري ۲ پارتي شبانه در باغ هاي اطراف طرقبه، بلافاصله به دستور سرهنگ صارمي (فرمانده انتظامي طرقبه و شانديز) براي بررسي موضوع به محل اعلام شده عزيمت کردند. آنان پس از حصول اطمينان از برپايي پارتي شبانه با هماهنگي مقام قضايي وارد اين ۲ مکان شدند که در نتيجه ۲۰ تن از عوامل و برگزارکنندگان پارتي را که به صورت مختلط و با پوشش نامناسبي در محل حضور داشتند دستگير کردند.
در بازرسي از محل برگزاري پارتي شبانه نيز مقاديري مشروبات الکلي کشف و ۱۱ دستگاه خودرو نيز توقيف شد. شايان ذکر است: پرونده دستگيرشدگان که ۱۱ تن از آنان مرد و ۹ تن از آنان نيز خانم هستند در دادسراي عمومي انقلاب طرقبه توسط قاضي جان پور تحت رسيدگي قرار گرفت.
فرمانده انتظامي طرقبه و شانديز در اين باره به گفت: ماموران انتظامي با هرگونه مظاهر فساد که موجب انحراف جوانان مي شود با قدرت برخورد خواهند کرد. سرهنگ صارمي افزود: اين عمليات نيز در راستاي اجراي طرح مبارزه با مظاهر علني فساد و جلوگيري از اشاعه فساد و فحشا در جامعه انجام شد. وي از شهروندان خواست تا هرگونه اطلاعات خود درباره برگزاري مجالس مختلط را با تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر